Webinář věnovaný službě programu Copernicus pro monitorování území (CLMS)

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Webinář věnovaný službě programu Copernicus pro monitorování území (CLMS)

24 března @ 13:00 - 14:30

Zdarma

Cílem série webinářů věnovaných vybraným službám programu Copernicus, kterou připravuje CENIA, česká informační agentura životního prostředí, bude seznámit zájemce s vybranými službami a produkty programu Copernicus. V rámci webinářů se účastníci dozvědí, jaké jsou příklady využití dat a produktů programu Copernicus v praxi ve světě i u nás. Webináře se zaměří na služby pro monitorování území (CLMS), atmosféry (CAMS) a změny klimatu (C3S) a budou probíhat online formou od března roku 2021. Účast na webinářích je zdarma, je však nutné se dopředu zaregistrovat.

První seminář proběhne 24. března od 13.00 do 14.30 a bude věnovaný službě programu Copernicus pro monitorování území (CLMS). Účastníci webináře se dozvědí o nové službě European Ground Motion, produktech služby CLMS a jejich využití a také o využití vrstvy Corine Land Cover v procesu zpracování strategických hlukových map.

Pro účast na webináři se, prosím, zaregistrujte zde.

Zaregistrovaným účastníkům bude den před konáním akce zaslán odkaz pro připojení. Pro webinář bude využita platforma MS Teams. Připojení k MS Teams je možné i přes webový prohlížeč (tzn. není třeba mít aplikaci nainstalovanou).

 

Podrobnosti

Datum:
24 března
Čas:
13:00 - 14:30
Cena:
Zdarma
https://www.cenia.cz/vavai/webinare-copernicus/

Pořadatel

CENIA, česká informační agentura životního prostředí
View Pořadatel Website

Místo konání

Online